Optická kabeláž

Najpredávanejšie

Venkovní DUCT kabel Solarix 24vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-DUCT-24-OS-HDPE
0,72 € –2 %
Pôvodne: 0,72 €  (–2 %)
0,71 €
(0,59 € bez DPH)
Detail
Venkovní DUCT kabel Solarix 12vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> HDPE černý SXKO-DUCT-12-OS-HDPE
0,46 € –2 %
Pôvodne: 0,46 €  (–2 %)
0,45 €
(0,37 € bez DPH)
Detail
Zámek + klíč k nástěnnému boxu OptiBox4/4i
16,56 € –2 %
Zámek + klíč k nástěnnému boxu OptiBox4/4i
Na externom sklade do 7 dní (1)
Kód: 7HSP0014
Pôvodne: 16,56 €  (–2 %)
16,23 €
(13,52 € bez DPH)
Detail
Optický nástěnný box pro 16 vláken SXOB-SC-SX-16
39,13 € –2 %
Optický nástěnný box pro 16 vláken SXOB-SC-SX-16
Na externom sklade do 7 dní (45)
Kód: 79400108
Pôvodne: 39,13 €  (–2 %)
38,35 €
(31,96 € bez DPH)
Detail
Optický nástěnný box pro 4 vlákna SXOB-SC-SX-4
8,10 € –2 %
Optický nástěnný box pro 4 vlákna SXOB-SC-SX-4
Na externom sklade do 7 dní (106)
Kód: 79400104
Pôvodne: 8,10 €  (–2 %)
7,94 €
(6,62 € bez DPH)
Detail
4,79 € –2 %
Patch kabel Signamax 9/125 LCpc/STpc 5m OS1 SM duplex FC09-9/2-5M
Na externom sklade do 7 dní (12)
Kód: 79279057
Pôvodne: 4,79 €  (–2 %)
4,69 €
(3,91 € bez DPH)
Detail
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 5m - FC9-2/2-5M
5,15 € –2 %
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 5m - FC9-2/2-5M
Na externom sklade do 7 dní (16)
Kód: 79270501
Pôvodne: 5,15 €  (–2 %)
5,05 €
(4,20 € bez DPH)
Detail
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 3m - FC9-2/2-3M
4,61 € –2 %
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 3m - FC9-2/2-3M
Na externom sklade do 7 dní (27)
Kód: 79270301
Pôvodne: 4,61 €  (–2 %)
4,52 €
(3,76 € bez DPH)
Detail
Patch kabel Signamax 9/125 SCpc/SCpc 1m OS1 SM duplex FC09-4/4-1M
3,76 € –2 %
Patch kabel Signamax 9/125 SCpc/SCpc 1m OS1 SM duplex FC09-4/4-1M
Na externom sklade do 7 dní (3)
Kód: 79270113
Pôvodne: 3,76 €  (–2 %)
3,68 €
(3,07 € bez DPH)
Detail
Duplexní patchcord 50/125 ST/SC 5m - FC50-4/2-5M
4,92 € –2 %
Duplexní patchcord 50/125 ST/SC 5m - FC50-4/2-5M
Na externom sklade do 7 dní (14)
Kód: 79250502
Pôvodne: 4,92 €  (–2 %)
4,82 €
(4,02 € bez DPH)
Detail
169 položiek celkom
Zafukovací kabel MINI Solarix 02vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-2-OS-HDPE
0,18 € –2 %
0,15 € bez DPH
0,18 €

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299027
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
0,19 € –2 %
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
Na externom sklade do 7 dní (661 kus)
0,16 € bez DPH
0,19 €

Ochrana sváru pro hřebínky a optické kazety

Kód: 70250060
Zafukovací kabel MINI Solarix 04vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-4-OS-HDPE
0,22 € –2 %
0,18 € bez DPH
0,22 €

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 4 vlákna SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299047
Zafukovací kabel MINI Solarix 08vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-8-OS-HDPE
0,30 € –2 %
0,25 € bez DPH
0,29 €

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 8 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299087
Záslepka SC simplexní
0,31 € –2 %
Záslepka SC simplexní
Na externom sklade do 7 dní (2062 kus)
0,25 € bez DPH
0,30 €

Záslepka SC simplexní do čela optické vany

Kód: 70900502
Spojka Signamax SC simplex MM, plastový obal, šroubovací FA-SCS-MM
0,34 € –2 %
0,27 € bez DPH
0,33 €
Kód: 70301211
DROP1000 kabel Solarix 04vl 9/125 3,6mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-4-OS-LSOH
0,35 € –2 %
0,28 € bez DPH
0,34 €

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125.

Kód: 70291040
Zafukovací kabel MINI Solarix 12vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MINI-12-OS-HDPE
0,39 € –2 %
0,32 € bez DPH
0,38 €

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299127
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
0,45 € –2 %
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
Na externom sklade do 7 dní (148 kus)
0,37 € bez DPH
0,44 €

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní

Kód: 70212115
Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
0,45 € –2 %
Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
Na externom sklade do 7 dní (106 kus)
0,37 € bez DPH
0,44 €

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní

Kód: 70212113
Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
0,45 € –2 %
Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
Na externom sklade do 7 dní (127 kus)
0,37 € bez DPH
0,44 €

Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní

Kód: 70212119
Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-S
0,45 € –2 %
Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-S
Na externom sklade do 7 dní (799 kus)
0,37 € bez DPH
0,44 €

Solarix optický adaptér SCapc singlemode OS simplexní

Kód: 70212219
Venkovní DUCT kabel Solarix 12vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> HDPE černý SXKO-DUCT-12-OS-HDPE
0,46 € –2 %
0,37 € bez DPH
0,45 €

Venkovní optický DUCT kabel Solarix konstrukce CLT s aramidovou přízí, FRP tahovými členy, HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70293129
DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-8-OS-LSOH
0,52 € –2 %
0,42 € bez DPH
0,51 €

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.

Kód: 70291080
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM2 černý SXKO-CLT-4-OM2-LSOH
0,54 € –2 %
0,44 € bez DPH
0,53 €

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM2 50/125.

Kód: 70294045
Adaptér ST simplex SXAD-ST-PC-S
0,58 € –2 %
Adaptér ST simplex SXAD-ST-PC-S
Na externom sklade do 7 dní (39 kus)
0,47 € bez DPH
0,57 €

Solarix optický adaptér ST simplexní

Kód: 70213119
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-4-OS-LSOH
0,58 € –2 %
0,47 € bez DPH
0,57 €

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125.

Kód: 70294049
Venkovní kabel ADSS 4KN Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-ADSS-4KN-12-OS-PE-P
0,58 € –2 %
0,47 € bez DPH
0,57 €

Samonosný venkovní kabel ADSS konstrukce MLT s PE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125

Kód: 70282129
DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-12-OS-LSOH
0,64 € –2 %
0,52 € bez DPH
0,63 €

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70291120
Zafukovací kabel MICRO Solarix 12vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-12-OS-HDPE
0,64 € –2 %
0,52 € bez DPH
0,63 €

Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299128
Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý, SXKO-CLT-8-OS-LSOH
0,65 € –2 %
0,53 € bez DPH
0,64 €

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.

Kód: 70294089
Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH
0,69 € –2 %
0,57 € bez DPH
0,68 €

Riser kabel Solarix s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca. 12 vláken SM 9/125 s těsnou sekundární ochranou 900um

Kód: 70298129
Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-12-OS-LSOH
0,72 € –2 %
0,59 € bez DPH
0,71 €

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70294129
Venkovní DUCT kabel Solarix 24vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-DUCT-24-OS-HDPE
0,72 € –2 %
0,59 € bez DPH
0,71 €

Venkovní optický DUCT kabel Solarix konstrukce CLT s aramidovou přízí, FRP tahovými členy, HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 24 vláken SM 9/125.

Kód: 70293249
Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM2 černý SXKO-CLT-8-OM2-LSOH
0,75 € –2 %
0,62 € bez DPH
0,74 €

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken OM2 50/125.

Kód: 70294085
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM3 černý SXKO-CLT-4-OM3-LSOH
0,80 € –2 %
0,66 € bez DPH
0,78 €

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM3 50/125.

Kód: 70294043
Adaptér SC MM OM4 simplex SXAD-SC-PC-OM4-S
0,85 € –2 %
Adaptér SC MM OM4 simplex SXAD-SC-PC-OM4-S
Na externom sklade do 7 dní (21 kus)
0,70 € bez DPH
0,83 €

Solarix optický adaptér SC multimode OM4 simplexní

Kód: 70212114
Zafukovací kabel MICRO Solarix 24vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-24-OS-HDPE
0,88 € –2 %
0,72 € bez DPH
0,86 €

Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 24 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299248
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
0,90 € –2 %
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
Na externom sklade do 7 dní (146 kus)
0,74 € bez DPH
0,88 €

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 duplexní

Kód: 70212125
Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
0,90 € –2 %
Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
Na externom sklade do 7 dní (76 kus)
0,74 € bez DPH
0,88 €

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 duplexní

Kód: 70212123
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
0,90 € –2 %
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
Na externom sklade do 7 dní (249 kus)
0,74 € bez DPH
0,88 €

Solarix optický adaptér SC singlemode OS duplexní

Kód: 70212129
Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
0,90 € –2 %
Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
Na externom sklade do 7 dní (292 kus)
0,74 € bez DPH
0,88 €

Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní

Kód: 70212229
Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM2 černý SXKO-CLT-12-OM2-LSOH
0,97 € –2 %
0,79 € bez DPH
0,95 €

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken OM2 50/125.

Kód: 70294125
Pigtail Signamax 50/125, LCpc MM OM2 1,5m
0,98 € –2 %
Pigtail Signamax 50/125, LCpc MM OM2 1,5m
Na externom sklade do 7 dní (7 kus)
0,80 € bez DPH
0,96 €

Pigtail Signamax, multimode 50/125, 1,5m, s konektorem LCpc

Kód: 70405930
Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM2 černý SXKO-CLT-24-OM2-LSOH
0,98 € –2 %
0,80 € bez DPH
0,96 €

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 24 vláken OM2 50/125.

Kód: 70294245
Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH
1,03 € –2 %
0,84 € bez DPH
1,01 €

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 24 vláken SM 9/125.

Kód: 70294249
Hore
Ďalšie produkty