Pigtaily

Najpredávanejšie

Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
1,80 € –2 %
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (368)
Kód: 70221159
Pôvodne: 1,80 €  (–2 %)
1,76 €
(1,47 € bez DPH)
Detail
Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
14,37 € –2 %
Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (112)
Kód: 70224259
Pôvodne: 14,37 €  (–2 %)
14,08 €
(11,74 € bez DPH)
Detail
Pigtail 62,5/125 STupc MM OM1 1,5m SXPI-ST-UPC-OM1-1,5M
1,85 € –2 %
Pigtail 62,5/125 STupc MM OM1 1,5m SXPI-ST-UPC-OM1-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (55)
Kód: 70223156
Pôvodne: 1,85 €  (–2 %)
1,81 €
(1,51 € bez DPH)
Detail
Pigtail 50/125 STupc MM OM2 1,5m SXPI-ST-UPC-OM2-1,5M
1,80 € –2 %
Pigtail 50/125 STupc MM OM2 1,5m SXPI-ST-UPC-OM2-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (43)
Kód: 70223155
Pôvodne: 1,80 €  (–2 %)
1,76 €
(1,47 € bez DPH)
Detail
Pigtail 50/125 STpc MM OM3 1,5m SXPI-ST-PC-OM3-1,5M
1,94 € –2 %
Pigtail 50/125 STpc MM OM3 1,5m SXPI-ST-PC-OM3-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (34)
Kód: 70223153
Pôvodne: 1,94 €  (–2 %)
1,90 €
(1,59 € bez DPH)
Detail
Pigtail 9/125 SCpc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-SC-PC-OS-1,5M-G657A2
1,85 € –2 %
Pigtail 9/125 SCpc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-SC-PC-OS-1,5M-G657A2
Na externom sklade do 7 dní (287)
Kód: 70222459
Pôvodne: 1,85 €  (–2 %)
1,81 €
(1,51 € bez DPH)
Detail
Pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m SXPI-SC-APC-OS-1,5M
2,30 € –2 %
Pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m SXPI-SC-APC-OS-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (258)
Kód: 70222259
Pôvodne: 2,30 €  (–2 %)
2,25 €
(1,88 € bez DPH)
Detail
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK
19,81 € –2 %
Pôvodne: 19,81 €  (–2 %)
19,41 €
(16,18 € bez DPH)
Detail
Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM2-1,5M-12PCK
19,76 € –2 %
Pôvodne: 19,76 €  (–2 %)
19,36 €
(16,14 € bez DPH)
Detail
Pigtail 50/125 SCupc MM OM4 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM4-1,5M-12PCK
26,38 € –2 %
Pôvodne: 26,38 €  (–2 %)
25,85 €
(21,54 € bez DPH)
Detail
24 položiek celkom
Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m SXPI-SC-UPC-OM2-1,5M
1,80 € –2 %
Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m SXPI-SC-UPC-OM2-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (200 kus)
1,47 € bez DPH
1,76 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222155
Pigtail 50/125 STupc MM OM2 1,5m SXPI-ST-UPC-OM2-1,5M
1,80 € –2 %
Pigtail 50/125 STupc MM OM2 1,5m SXPI-ST-UPC-OM2-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (43 kus)
1,47 € bez DPH
1,76 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70223155
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
1,80 € –2 %
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (368 kus)
1,47 € bez DPH
1,76 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221159
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M
1,80 € –2 %
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (578 kus)
1,47 € bez DPH
1,76 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222159
Pigtail 50/125 LCupc MM OM2 1,5m SXPI-LC-UPC-OM2-1,5M
1,85 € –2 %
Pigtail 50/125 LCupc MM OM2 1,5m SXPI-LC-UPC-OM2-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (227 kus)
1,51 € bez DPH
1,81 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221155
Pigtail 62,5/125 STupc MM OM1 1,5m SXPI-ST-UPC-OM1-1,5M
1,85 € –2 %
Pigtail 62,5/125 STupc MM OM1 1,5m SXPI-ST-UPC-OM1-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (55 kus)
1,51 € bez DPH
1,81 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70223156
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-G657A2
1,85 € –2 %
1,51 € bez DPH
1,81 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221459
Pigtail 9/125 SCpc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-SC-PC-OS-1,5M-G657A2
1,85 € –2 %
1,51 € bez DPH
1,81 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222459
Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M
1,94 € –2 %
Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (22 kus)
1,59 € bez DPH
1,90 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222153
Pigtail 50/125 STpc MM OM3 1,5m SXPI-ST-PC-OM3-1,5M
1,94 € –2 %
Pigtail 50/125 STpc MM OM3 1,5m SXPI-ST-PC-OM3-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (34 kus)
1,59 € bez DPH
1,90 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70223153
Pigtail 50/125 LCupc MM OM3 1,5m SXPI-LC-UPC-OM3-1,5M
1,98 € –2 %
Pigtail 50/125 LCupc MM OM3 1,5m SXPI-LC-UPC-OM3-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (1437 kus)
1,62 € bez DPH
1,94 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221153
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
2,30 € –2 %
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (426 kus)
1,88 € bez DPH
2,25 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221259
Pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m SXPI-SC-APC-OS-1,5M
2,30 € –2 %
Pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m SXPI-SC-APC-OS-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (258 kus)
1,88 € bez DPH
2,25 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222259
Pigtail 50/125 SCupc MM OM4 1,5m SXPI-SC-UPC-OM4-1,5M
2,39 € –2 %
Pigtail 50/125 SCupc MM OM4 1,5m SXPI-SC-UPC-OM4-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (28 kus)
1,95 € bez DPH
2,34 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222154
Pigtail 50/125 LCupc MM OM4 1,5m SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M
2,43 € –2 %
Pigtail 50/125 LCupc MM OM4 1,5m SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (142 kus)
1,99 € bez DPH
2,38 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221154
Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
14,37 € –2 %
Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
Na externom sklade do 7 dní (112 kus)
11,74 € bez DPH
14,08 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70224259
Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM2-1,5M-12PCK
19,76 € –2 %
16,14 € bez DPH
19,36 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222195
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
19,81 € –2 %
16,18 € bez DPH
19,41 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě

Kód: 70221199
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK
19,81 € –2 %
16,18 € bez DPH
19,41 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222199
Pigtail 50/125 LCupc MM OM2 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM2-1,5M-12PCK
20,35 € –2 %
16,62 € bez DPH
19,94 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221195
Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M-12PCK
21,34 € –2 %
17,42 € bez DPH
20,91 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222193
Pigtail 50/125 LCupc MM OM3 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM3-1,5M-12PCK
21,97 € –2 %
17,94 € bez DPH
21,53 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221193
Pigtail 50/125 SCupc MM OM4 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM4-1,5M-12PCK
26,38 € –2 %
21,54 € bez DPH
25,85 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222194
Pigtail 50/125 LCupc MM OM4 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M-12PCK
26,96 € –2 %
22,02 € bez DPH
26,42 €

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221194