SFP Moduly

Najpredávanejšie

100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
7,52 € –2 %
Pôvodne: 7,52 €  (–2 %)
7,37 €
(6,14 € bez DPH)
Detail
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
10,04 € –2 %
Pôvodne: 10,04 €  (–2 %)
9,84 €
(8,20 € bez DPH)
Detail
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
36,77 € –2 %
Pôvodne: 36,77 €  (–2 %)
36,03 €
(30,03 € bez DPH)
Detail
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
36,77 € –2 %
Pôvodne: 36,77 €  (–2 %)
36,03 €
(30,03 € bez DPH)
Detail
100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
10,53 € –2 %
Pôvodne: 10,53 €  (–2 %)
10,32 €
(8,60 € bez DPH)
Detail
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
9,86 € –2 %
Pôvodne: 9,86 €  (–2 %)
9,66 €
(8,06 € bez DPH)
Detail
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
25,07 € –2 %
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
Na externom sklade do 7 dní (10)
Kód: 70107725
Pôvodne: 25,07 €  (–2 %)
24,57 €
(20,47 € bez DPH)
Detail
100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
10,04 € –2 %
100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
Na externom sklade do 7 dní (6)
Kód: 70107717
Pôvodne: 10,04 €  (–2 %)
9,84 €
(8,20 € bez DPH)
Detail
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
10,85 € –2 %
Pôvodne: 10,85 €  (–2 %)
10,63 €
(8,86 € bez DPH)
Detail
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
10,04 € –2 %
Pôvodne: 10,04 €  (–2 %)
9,84 €
(8,20 € bez DPH)
Detail
14 položiek celkom
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
7,52 € –2 %
6,14 € bez DPH
7,37 €

100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377737
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
7,52 € –2 %
6,14 € bez DPH
7,37 €

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107706
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
9,86 € –2 %
8,06 € bez DPH
9,66 €

100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM...

Kód: 70107727
100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
10,04 € –2 %
8,20 € bez DPH
9,84 €

100-31MM 100M SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107717
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
10,04 € –2 %
8,20 € bez DPH
9,84 €

100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 76247737
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
10,04 € –2 %
8,20 € bez DPH
9,84 €

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107714
100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
10,53 € –2 %
8,60 € bez DPH
10,32 €

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu...

Kód: 70107756
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
10,85 € –2 %
8,86 € bez DPH
10,63 €

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107715
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
14,22 € –2 %
11,61 € bez DPH
13,94 €

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 300m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107619
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
18,41 € –2 %
15,03 € bez DPH
18,04 €

100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107708
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
18,41 € –2 %
15,03 € bez DPH
18,04 €

100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107709
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
25,07 € –2 %
20,47 € bez DPH
24,57 €

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107725
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
36,77 € –2 %
30,03 € bez DPH
36,03 €

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107757
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
36,77 € –2 %
30,03 € bez DPH
36,03 €

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107758