Switche a príslušenstvo

Najpredávanejšie

DS-3E1318P-E SWITCH
DS-3E1318P-E SWITCH
Na externom sklade do 3 dní (2)
Kód: DS-3E1318P-E
 
€279,60
(€233 bez DPH)
Detail
DS-3E0318P-E(B) SWITCH
DS-3E0318P-E(B) SWITCH
Na externom sklade do 3 dní (2)
Kód: DS-3E0318P-E-B-
 
€234
(€195 bez DPH)
Detail
DS-3E0109P-E(B) SWITCH
DS-3E0109P-E(B) SWITCH
Na externom sklade do 3 dní (6)
Kód: DS-3E0109P-E-B-
 
€111,60
(€93 bez DPH)
Detail
Switch, 8 port 10/100Mbps, 8x PoE, 2 port 10/100 (UP LINK), Max. 48VDC/2,5A v kov.skrinke
 
€480
(€400 bez DPH)
Detail
DS-3E0106HP-E
DS-3E0106HP-E
Na externom sklade do 3 dní (95)
Kód: DS-3E0106HP-E
 
€40,80
(€34 bez DPH)
Detail
Pasívny prevodník (video, audio), sada vysielač + prijímač, BNCsam. na RJ45, mini koax kab
 
€11,76
(€9,80 bez DPH)
Detail
HK-1.25G-20-1550
HK-1.25G-20-1550
Na externom sklade do 3 dní (11)
Kód: HK-1.25G-20-1550
 
€34,80
(€29 bez DPH)
Detail
HK-1.25G-20-1310
HK-1.25G-20-1310
Na externom sklade do 3 dní (11)
Kód: HK-1.25G-20-1310
 
€31,20
(€26 bez DPH)
Detail
DS-3E0510P-E/M
DS-3E0510P-E/M
Na externom sklade do 3 dní (14)
Kód: DS-3E0510P-E/M
 
€90
(€75 bez DPH)
Detail
DS-3E0310HP-E
DS-3E0310HP-E
Na externom sklade do 3 dní (55)
Kód: DS-3E0310HP-E
 
€96
(€80 bez DPH)
Detail
60 položiek celkom
SAMCCTV
SAMCCTV
Na externom sklade do 3 dní (294 ks)
€0,50 bez DPH
€0,60

Samolepka - objekt strážený kamerovým systémom so záznamom

Kód: SAMCCTV
INJ-POE INJEKTOR
INJ-POE INJEKTOR
Na externom sklade do 3 dní (42 bal)
€4,40 bez DPH
€5,28
Kód: INJ-POE
Pasívny prevodník (video, audio), sada vysielač + prijímač, BNCsam. na RJ45, mini koax kab
€9,80 bez DPH
€11,76

Pasívny prevodník (video, audio), sada vysielač + prijímač, BNCsam. na RJ45, mini koax kab.

Kód: VT-403
POE-D
POE-D
Na externom sklade do 3 dní (4 ks)
€10 bez DPH
€12

Univerzálny PoE tester, detektor so šnúrou na kľúče

Kód: POE-D
GBIC MM
GBIC MM
Na externom sklade do 3 dní
€20 bez DPH
€24

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC , 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štandardný LC Duplex konektor

Kód: GBIC MM
GBIC SM
GBIC SM
Na externom sklade do 3 dní
€20 bez DPH
€24

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km, laser triedy 1, EN...

Kód: GBIC SM
IP1 POE - POE injektor
IP1 POE - POE injektor
Na externom sklade do 3 dní (27 ks)
€25 bez DPH
€30

Injektor POE pre napájanie IP kamery

Kód: IP1 POE
Dahua PFS3005-5GT switch
Dahua PFS3005-5GT switch
Na externom sklade do 3 dní
€26 bez DPH
€31,20

Gigabitový switch s piatimi portami od spoločnosti Dahua . Svojimi rozmermi sa ľahko umiestni aj so zdrojom do menšej montážnej krabice . Môže tak...

Kód: PFS3005-5GT
HK-1.25G-20-1310
HK-1.25G-20-1310
Na externom sklade do 3 dní (11 ks)
€26 bez DPH
€31,20

HK-SFP-1.25G-20-1310 je jednovláknový obojsmerný optický prevodník. UPOZORNENIE: Pri budovaní novej optickej siete je nutné, aby na druhom konci optického vlákna bol...

Kód: HK-1.25G-20-1310
HK-1.25G-20-1550
HK-1.25G-20-1550
Na externom sklade do 3 dní (11 ks)
€29 bez DPH
€34,80

HK-SFP-1.25G -20-1550  je jednovláknový obojsmerný optický prevodník. UPOZORNENIE: Pri budovaní novejoptickej siete je nutné, aby na druhom konci bol osadený...

Kód: HK-1.25G-20-1550
DS-3E0105P-E SWITCH
DS-3E0105P-E SWITCH
Na externom sklade do 3 dní (3 ks)
€32 bez DPH
€38,40

Switch, 5 port 10/100Mbps, 4x PoE, 1xGbps, PoE power budget 58W, 51 VDC/1,25A

Kód: DS-3E0105P-E
DS-3E0106HP-E
DS-3E0106HP-E
Na externom sklade do 3 dní (95 ks)
€34 bez DPH
€40,80

Malý 4 portový PoE switch s jedným HI-PoE výstupom a dvomi uplinkovými portami.

Kód: DS-3E0106HP-E
DS-2FP2020
DS-2FP2020
Na externom sklade do 3 dní (14 ks)
€36 bez DPH
€43,20

Vysoko citlivý všesmerový kondenzátorový mikrofón

Kód: DS-2FP2020
DS-3E0505P-E
DS-3E0505P-E
Na externom sklade do 3 dní (18 ks)
€39 bez DPH
€46,80

Switch, 5x Gigabit porty, 4x Gigabit PoE , 1xGbps uplink, PoEpower budget 60W

Kód: DS-3E0505P-E
Dahua PFT3910 Optický modul
Dahua PFT3910 Optický modul
Na externom sklade do 3 dní
€41 bez DPH
€49,20

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.  

Kód: PFT3910
Dahua PFT3920 Optický modul
Dahua PFT3920 Optický modul
Na externom sklade do 3 dní
€44 bez DPH
€52,80

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Kód: PFT3920
Dahua PFT3960 Optický modul
Dahua PFT3960 Optický modul
Na externom sklade do 3 dní
€47 bez DPH
€56,40

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 1 Gbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Kód: PFT3960
IP8 SWITCH POE
IP8 SWITCH POE
Na objednávku
€50 bez DPH
€60

Switch 8 x 10/100 Mbps, porty 1-4 s podporou PoE, max. 55 W

Kód: IP8 SWITCH POE
Dahua PFS3005-4P-58 4portový PoE switch
Dahua PFS3005-4P-58 4portový PoE switch
Na externom sklade do 3 dní
€51 bez DPH
€61,20

Switch  Dahua  optimalizovaný pre nasadenie v oblasti bezpečnostných kamerových systémov. K dispozícii sú 4 porty s...

Kód: PFS3005-4P-58
Dahua PFS3008-8GT 8portový switch
€51 bez DPH
€61,20

Switch  Dahua s ôsmimi gigabitovými portami a odolnosťou proti účinkom prepätia až do 4 kV. Sieťový prvok nie je vhodný pre...

Kód: PFS3008-8GT
IP8 SWITCH POE GBIT
IP8 SWITCH POE GBIT
Na externom sklade do 3 dní
€54 bez DPH
€64,80

Switch 8 x 10/100 Mbps/1 Gbit, porty 1-4 s podporou PoE, max. 53W

Kód: IP8 SWITCH POE GBIT
Dahua PFT3970 Optický modul
€71 bez DPH
€85,20

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 1 Gbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Kód: PFT3970
DS-3E0510P-E/M
DS-3E0510P-E/M
Na externom sklade do 3 dní (14 ks)
€75 bez DPH
€90

PoE switch 8x 1Gbit poE port, 1x 1Gbit upload, 1x Gbit SFP port

Kód: DS-3E0510P-E/M
DS-3E0310HP-E
DS-3E0310HP-E
Na externom sklade do 3 dní (55 ks)
€80 bez DPH
€96

Switch HiPoE 1x 10/100MBit, 7x 10/100MBit, Uplink 2x 10/100/1000Mbit

Kód: DS-3E0310HP-E
Dahua PFS3009-8ET-96 8portový PoE switch
Dahua PFS3009-8ET-96 8portový PoE switch
Na externom sklade do 3 dní
€84 bez DPH
€100,80

Dahua switch optimalizovaný pre nasadenie v oblasti kamerových systémov. K dispozícii je 8 portov s podporou PoE (na vzdialenosť až 250m) ...

Kód: PFS3009-8ET-96
DS-3E0109P-E SWITCH
DS-3E0109P-E SWITCH
Na externom sklade do 3 dní (8 ks)
€93 bez DPH
€111,60

Switch, 9 port 10/100Mbps, 8x PoE, 1xGbps, PoE power budget 123W, 51 VDC/2,5A

Kód: DS-3E0109P-E
DS-3E0109P-E(B) SWITCH
DS-3E0109P-E(B) SWITCH
Na externom sklade do 3 dní (6 ks)
€93 bez DPH
€111,60

Switch, 8 port 10/100Mbps, 8x PoE, 1xGbps, PoE power budget 123W, 51 VDC/2,5A

Kód: DS-3E0109P-E-B-
DS-3E0510P-E
DS-3E0510P-E
Na externom sklade do 3 dní (28 ks)
€94 bez DPH
€112,80

DS-3E0510P - Switch, 10x Gigabit porty, 8x Gigabit PoE ,1xGbps RJ45, 1x Gbit SFP, PoE power budget 110W

Kód: DS-3E0510P-E
Dahua PFS3106-4ET-60 switch
Dahua PFS3106-4ET-60 switch
Na externom sklade do 3 dní
€97 bez DPH
€116,40

Priemyselný  PoE  switch od spoločnosti  Dahua  určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje normu IEEE802.3af....

Kód: PFS3106-4ET-60
Dahua PFS3103-1GT1ET-60 2portový POE switch
€99 bez DPH
€118,80

PoE  switch od spoločnosti  Dahua  určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu...

Kód: PFS3103-1GT1ET-60
DS-3E1310P-E SWITCH
DS-3E1310P-E SWITCH
Na externom sklade do 3 dní (11 ks)
€104 bez DPH
€124,80

2x 1Gbit, 8x 10 / 100Mbit, 8x 802.3at PoE typ A 30W na jeden port (celkom 123W), napájanie 230VAC, web management, dosah až 250m na port (Extend mode)

Kód: DS-3E1310P-E
LTE Router pre 4G
LTE Router pre 4G
Na objednávku
€108 bez DPH
€129,60

Špičkový Wi-Fi router s podporou LTE siete. Stačí len vložiť SIM kartu a ihneď bez nastavenia využívať pripojenie k internetu s rýchlosťou až...

Kód: LTE ROUTER
Dahua PFS3016-16GT 16portový switch
€116 bez DPH
€139,20

Switch  Dahua s šestnástimi gigabitovými portami a odolnosťou proti účinkom prepätia až do 6 kV. 

Kód: PFS3016-16GT
Dahua PFS3110-8P-96 8-portový PoE switch
Dahua PFS3110-8P-96 8-portový PoE switch
Na externom sklade do 3 dní
€125 bez DPH
€150

Priemyselný PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu...

Kód: PFS3110-8P-96
Dahua PFS4206-4P-96 4portový PoE switch
Dahua PFS4206-4P-96 4portový PoE switch
Na externom sklade do 3 dní
€130 bez DPH
€156

Priemyselný PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu...

Kód: PFS4206-4P-96
IP8 Switch POE+GBIT 124
IP8 Switch POE+GBIT 124
Na externom sklade do 3 dní
€130 bez DPH
€156

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portov s podporou PoE+, max. 124 W

Kód: IP8 SWITCH POE-GBIT 124
Hore
Ďalšie produkty