Dahua PFS3106-4ET-60-V2 4portový switch
Kód: PFS3106-4ET-60-V2
Neohodnotené
Na sklade
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Spoľahlivý internetový obchod v SR
Tovar doručíme už na druhý deň od objednania
Dostupná zákaznícka podpora
Overení dopravcovia
Podrobný popis
Dahua switch 4x 10/100 Mbps + 1x 10/100/1000 Mbps + 1x SFP 100/1000 Mbps, port 1 podpora Hi-PoE max. 60 W, porty 2-4 PoE (IEEE802.3af, IEEE802.3at) <30 W, celkovo na všetky porty max. 60 W, PoE watchdog, Long Distance PoE, ochrana pred prepätím 4 KV, napájanie 53 V DC (zdroj je součástí balení), pracovná teplota od -30 °C do +65 °C, hmotnosť 0,45 kg, rozmery 150 x 100 x 30 mm
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
www.dahua.sk
Dodatočné parametre
Kategória: Switche
Hmotnosť: 1.08 kg
EAN: 6923172506603
Hmotnosť: 1.08
Manažment: Nie
Počet portov RJ-45: 4
Počet portov SFP: 1
PoE budget: do 80 W