Dahua UFS5226-24ET-240 26portový PoE switch
Kód: UFS5226-24ET-240
Neohodnotené
Na sklade
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Spoľahlivý internetový obchod v SR
Tovar doručíme už na druhý deň od objednania
Dostupná zákaznícka podpora
Overení dopravcovia
Podrobný popis
  • 26portový PoE switch.
    • 22x RJ-45 10/100 Mbps PoE+ (802.3 af/at).
    • 2x RJ-45 10/100 Mbps PoE++ (802.3 af/at/bt)
    • 2x RJ-45/SFP 10/100/1000 combo port.
  • PoE spolu max. 240 W.
  • PoE Watchdog.
  • PoE do 250 m (10 Mbps)
  • Loop Protection.
  • Cloud manažment L2.
  • Reset tlačidlo.
  • Napájanie 100-240 VAC 47-63 Hz max. 4 A.
  • Spotreba max. 265 W.
  • Pracovná teplota od -10 °C do +55 °C.
  • Rozmery: 440 x 220 x 44 mm a hmotnosť 2,47 kg.