HIKVISION DS-QAZ1A1000G1-VB4 Sieťový zosilňovač
Kód: DS-QAZ1A1000G1-VB4
Neohodnotené
Na sklade
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
<p>Sieťový zosilňovač 1000 W, 4-zónový, viaceré zdroje pre vstup zvuku: Bluetooth, USB, mikrofón a RCA</p>
Detailné informácie
Spoľahlivý internetový obchod v SR
Tovar doručíme už na druhý deň od objednania
Dostupná zákaznícka podpora
Overení dopravcovia
Podrobný popis
Alarm 1/1
Protokol rozhrania (API) ISAPI, ISUP, RTP
Rozsah frekvencie 50 Hz do 20 kHz
Menovitý výkon 1000 W